TOMÁŠ ŘÍMSKÝ - FOTOGRAFIE

NABÍDKA – CENÍK

Portrét / Rodina Digi – 700,-

obsahuje 1 hodinu focení v atelieru, pořízení cca 50 záběrů a následný výběr 5 ks fotografií, upravené, vyretušované v plném rozlišení na digitálním nosiči (vhodné pro fotografie minimálně 45x30 cm).


Portrét / Rodina Standard – 990,-

obsahuje 1 hodinu focení v atelieru, pořízení cca 50 záběrů a následný výběr 8 ks fotografií, upravené, vyretušované v plném rozlišení na digitálním nosiči + 4 kusy Vámi vybraných fotografií na papír 30x20 cm.


Portrét / Rodina Max Digi – 1200,-

obsahuje 2 hodiny focení v atelieru, několik změn prostředí (pozadí, způsob svícení), pořízení cca 100 záběrů a následný výběr 10 ks fotografií, upravené, vyretušované v plném rozlišení na digitálním nosiči (vhodné pro fotografie až 45x30 cm).


Portrét / Rodina Max Standard – 1490,-

obsahuje 2 hodiny focení v atelieru, několik změn prostředí (pozadí, způsob svícení), pořízení cca 100 záběrů a následný výběr 16 ks fotografií, upravené, vyretušované v plném rozlišení na digitálním nosiči + 4 kusy Vámi vybraných fotografií na papír 30x20 cm.


Fotomakeup pro fotografování portrétu/rodiny je možné po dohodě od spolupracující vizážistky Gabriely Rychtaříkové, jejíž ceník fotomakeupu je zde. Je samozřejmě možné si zajistit vlastní fotomakeup. Líčení či přelíčení se nepočítá do času určeného k focení.


Fotografování akcí

první hodina fotografování 600,- (obsahuje cestu do 10km od Olomouce), každá další hodina 350,-


Ostatní fotografování

cenu lze domluvit po dohodě. Odvíjí se od náročnosti přípravy, nákladů na lokaci a rekvizity, času stráveném focením, či následnými úpravami v počítači.